Chiang Mai Thajsko Dovolená

Chiang Mai Thajsko Dovolená

Zobrazte si volné termíny dovolené v Thajsku. jako zemi vyberte Thajsko. Lokalitu můžete ponechat prázdnou - zobrazí se vám všechny dostupná letoviska a můžete je porovnat.

Pro zobrazení zájezdů zvolte:

Země: Thajsko   Lokalita: Nerozhoduje

Pro zobrazení volných zájezdů vyplňte formulář na levé straně.

Všeobecně o Thajsku

Thajsko je na 19. místě v počtu obyvatel. Rozlohou je 49. místě a nabízí spoustu nádherných míst pro strávení dovolené. Thajsko není jen Bangkok a Phuket, ale i spousta jiných zajímavých míst.

Chiang Mai

Toto turistické a zároveň hospodářské centrum se nachází asi 700 Km severozápadně od Bangkoku. Mezi turisticky nejlákavějších patří 300 chrámů (Wat Phra Singh je dokonce z 14. století). Pokud si vybere za cíl své dovolené toto místo a máte rádi thajskou kuchyni, určitě si nesmíte nechat ujít celosvětově vyhlášenou restauraci Khan Tok (vyhledávaná kvůli thajským specialitám). V okolí se nachzí spousta farem. Mezi turisty jsou nejpopulárnější výlety na sloní, motýlí, hadí a orchidejové farmy. Pokud máte rádi turistiku, určitě se vydejte na horu Doi Inthanon (2565 m n.m.). Popřípadě na méně náročný výlet na horu Doi Suthep (1676 m n.m.). Pokud budete mít štěstí a bude krásné počasí, můžete si odtud užít nádherný výhled na celé město.

ivuska.cz | Vyzkoušejte Kypr - Dovolená a Zájezdy - Nejlevnější Last Minute
2009 - 2024