Pattaya Thajsko Dovolená

Pattaya Thajsko Dovolená

Zobrazte si volné termíny dovolené v Thajsku. jako zemi vyberte Thajsko. Lokalitu můžete ponechat prázdnou - zobrazí se vám všechny dostupná letoviska a můžete je porovnat.

Pro zobrazení zájezdů zvolte:

Země: Thajsko   Lokalita: Nerozhoduje

Pro zobrazení volných zájezdů vyplňte formulář na levé straně.

Všeobecně o Thajsku

Thajsko je na 19. místě v počtu obyvatel. Rozlohou je 49. místě a nabízí spoustu nádherných míst pro strávení dovolené. Thajsko není jen Bangkok a Phuket, ale i spousta jiných zajímavých míst.

Pattaya

Pokud budete na dovolené v Bangkoku a 700 Km vzdálené Chiang Mai je pro vás daleko, můžete zvolit právě Pattay. Toto město se nalézá 180 Km jihovýchodně od Bagkoku na pobřeží Thajského zálivu. V roce 2004 ho navštívilo přes 5 milionů turistů a toto číslo každý rok roste asi o 6% oproti předešlém roku.

Pláže

Právě kvůli veliké oblíbenosti u turistů, jsou zdejší pláže velmi dobře vybaveny. Nabízí mnoho vodních atrakcí (i pro rodiny s dětmi). Každý den z pobřeží vyráží k nedalekým ostrovům výletní lodě. Samozřejmně se nezapomíná ani na turisty s oblibou potápění. Zdejší korálové útesy nabídnou úžasný zážitek a místní provozovatelé veškeré potřebné vybavení.

Vodní park

Pokud nemáte rádi slanou vodu, můžete navštívit místní vodní park (nachází se těsně u pláže Jomtien). Na první pohled každého zaujmou čtyři obrovské vodní skluzavky. V areálu je k dispozici jak spousta adrenalinových atrakcí tak i atrakcí pro rodiny s dětmi.

ivuska.cz | Vyzkoušejte Kypr - Dovolená a Zájezdy - Nejlevnější Last Minute
2009 - 2024